Výkupy nemovitostí za hotové peníze

Potřebujete rychle získat peníze za Vaši nemovitost ? Kontaktujte nás a my Vaši nemovitost vykoupíme okamžitě a za hotové !

Naše společnost vykupuje za hotové zejména byty v družstevním i osobním vlastnictví a rodinné domy, ale standardně vykupujeme i ostatní druhy nemovitostí (pozemky, objekty určené k rekreaci, komerční objekty …. apod).

Výkup nemovitosti je výhodný pro klienty, kteří se dostali do těžké životní situace (exekuce majetku, dražba, výhodná koupě jiné nemovitosti … apod) a potřebují prodat svoji nemovitost rychle, ale nemají čas potřebný k jejímu prodeji.

Hodnota výkupu dané nemovitosti vždy vychází z tržní ceny nemovitosti, ze které Vám vyplatíme až 85%. Konkrétní výše výkupní ceny je stanovena až po fyzické prohlídce vykupované nemovitosti odhadcem a zjištění veškerých právních vad a jiných skutečností omezujících vlastnická práva na nemovitosti. Veškerý právní servis ze strany renomované advokátní kanceláře mají naši klienti zdarma.

Protože nabízíme skutečně komplexní řešení všech, tedy i těch nejsložitějších právních a finančních problémů, proto úzce spolupracujeme:

  • s bankami
  • s notáři
  • se soudními znalci – obor oceňování nemovitostí
  • s exekutory – v zastoupení klienta najdeme nejvýhodnější řešení
  • s advokátní kanceláří – možnost okamžité konzultace, vypracování smluv
  • s daňovými poradci

Splatíme i vaše závazky, ať už jsou tyto závazky vedeny u kterékoliv bankovní či nebankovní instituce. Dohodnutou částku vám jsme schopni uhradit velmi rychle i se všemi správními a právními úkony. Spolupracujeme s právníky, notářskými kancelářemi a dalšími institucemi, aby váš prodej nemovitosti proběhl dle vymezených zákonných podmínek a především průhledně.